Jau otro gadu starptautiskajā dizaina izstādē "Design Isle 2016" (Rīgā)

on 26.09.2016 17:48
13 views
ArGaumi lina izstrādājumus privātmāju, restorānu un viesnīcu interjeram raksturo augsta amatnieciskā kvalitāte, neuzbāzīgs, ekskluzīvs dizains un sirsnīgi vienkārša elegance. Izstrādājumu klāstu veido trīs produktu grupas: a) Dining(produkti virtuvei un gatavošanas procesam), b) Living (produkti viesistabai un guļamistabai), c) Giving (produkti dāvanām un suvenīriem). Viss radīts ar gaumi un izmantojot tikai dabīgus materiālus.
ArGaumi lina izstrādājumus privātmāju, restorānu un viesnīcu interjeram raksturo augsta amatnieciskā kvalitāte, neuzbāzīgs, ekskluzīvs dizains un sirsnīgi vienkārša elegance. Izstrādājumu klāstu veido trīs produktu grupas: a) Dining(produkti virtuvei un gatavošanas procesam), b) Living (produkti viesistabai un guļamistabai), c) Giving (produkti dāvanām un suvenīriem). Viss radīts ar gaumi un izmantojot tikai dabīgus materiālus.

Blakus jau zināmajiem gaumīgajiem virtuves un vannas dvieļiem, galdautiem, gultas pārklājiem, gultas veļai un pirts lietām izstādē tiks prezentēti jauni dekoratīvo spilvenu un paklāju komplekti, kas veidoti no lina un kokvilnas audumu atgriezumiem, darināti 100% ar rokām tradicionālajā aušanas tehnikā, tādējādi tiecoties uz uzņēmuma "bez-atkritumu" ražošanas ciklu un vēl ekskluzīvāku dizainu.

Un ja Jums viss jau ir, nāciet vienkārši iepazīties ar latgaliski sirsnīgo mājas gariņu Gaumīgo Rūķi, kas var kļūt arī par Jūsu mājas sargātāju un draugu!