Pirmie SIA „ArGaumi” produkti „zaļajā veikalā” GREEN SHOP Helsinkos, Somijā

Datums: 19.08.2015 14:45
4 skatījumi
SIA „ArGaumi” dalības Somijas starptautiskajā izstādē – gadatirgū „International Market in Helsinki 2015” galvenie rezultāti ir ne tikai atzinība no Somijas klientiem, bet arī nodibināta sadarbība ar dabīgo un „zaļo” izstrādājumu mazumtirgotāju Green Shop Helsinkos, uz kurieni jau septembra sākumā ceļos pirmie SIA „ArGaumi” produkti.
SIA „ArGaumi” dalības Somijas starptautiskajā izstādē – gadatirgū „International Market in Helsinki 2015” galvenie rezultāti ir ne tikai atzinība no Somijas klientiem, bet arī nodibināta sadarbība ar dabīgo un „zaļo” izstrādājumu mazumtirgotāju Green Shop Helsinkos, uz kurieni jau septembra sākumā ceļos pirmie SIA „ArGaumi” produkti.

„International Market in Helsinki 2015” bija viens no Somijas INTERNATIONAL MARKETS 2015 cikla pasākumiem, kur kopumā piedalījās vairāk kā 800 dalībnieku no dažādām Eiropas valstīm. Ņemot vērā somu klientu vajadzības un intereses, SIA „ArGaumi”/Linen With Taste turpinās Somijai piedāvāt lina dvieļus (virtuvei, vannai un saunai), galdautus un galda celiņus, gultas pārklājus, kā arī lina somas un apģērbu aksesuārus.
SIA „ArGaumi” dalību starptautiskajā izstādē–gadatirgū INTERNATIONAL MARKET in Helsinki 2015 (Somijā) daļēji līdzfinansēja VA „Latvijas investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) līguma nr. L-ĀTA-15-3613 ietvaros.