Kopā ar citiem mazajiem ražotājiem Magdeburgā, VĀCIJA

Datums: 21.09.2013 18:54
4 skatījumi
2013.gada 21.-22.septembrī SIA “ArGaumi” kopā ar citiem mazajiem ražotājiem no Latvijas piedalījās Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra organizētajā pasākumā Magdeburgā (Vācijā). Pasākuma galvenā sadaļa bija dalība starptautiskajā izstādē–gadatirgū „Landeserntedankfest”, kas norisinājās Elbauen parkā (Tessenowstraße 7, Magdeburgā).
2013.gada 21.-22.septembrī SIA “ArGaumi” kopā ar citiem mazajiem ražotājiem no Latvijas
piedalījās Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra organizētajā pasākumā Magdeburgā (Vācijā). Pasākuma galvenā sadaļa bija dalība starptautiskajā izstādē–gadatirgū „Landeserntedankfest”, kas norisinājās Elbauen parkā (Tessenowstraße 7, Magdeburgā).

Blakus Vācijas mazajiem uzņēmumiem, Sachsen-Anhalt reģiona organizētajā starptautiskajā gadatirgū īpaša vieta bija Eiropas valstu “ciemam” – Europadorf. Šajā stendā atradās arī SIA “ArGaumi”, kur uzņēmums popularizēja savas radītās dizaina mājas lietas (mājas tekstils), veica izstrādājumu tirdzniecību, kā arī eksporta partneru meklēšanu.

SIA „ArGaumi” dalību „Landeserntedankfest” daļēji līdzfinansēja VA „Latvijas investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) līguma nr. L-ĀTA-13-1722 ietvaros (projekts “SIA „ArGaumi” ārējā mārketinga aktivitātes Somijā un Vācijā – 2.kārta”, identifikācijas nr. ĀTA/2.3.1.1.1/13/54/045).