Kad lins satiekas ar bērzu...

... rodas unikāli dāvanu komplekti dažādos izmēros, modeļos un izskatos!

Koksne ir organisks, dzīvs materiāls. Bērza saplāksnis (finieris) ir koksnes pārstrādes produkts, kam piemīt augstas fizikāli mehāniskās īpašības, izcila masas un mehānisko stiprības rādītāju attiecība. Šo produktu radīšanai tiek izmantota tikai FSC sertificēta koksne.

Katrā bērza finiera produktā – vai tā būtu paplāte, krūzes paliknis, bļoda vai šķīvis - ir no pieciem līdz astoņiem finiera slāņiem, kas presē ar karstuma un spiediena palīdzību tiek veidoti dažādās formās - elegantos, videi un veselībai draudzīgos produktos.

Ar dažādām drukas tehnoloģijām produktus rotā fotogrāfijas, auduma tekstūras (lins, kokvilna vai zīds), individuāli zīmējumi vai uzņēmumu logo.

Melamīna pārklājums produktu virsmu padara karstum-izturīgu (paplātes ir arī „alkohol-izturīgas” un mazgājamas līdz 95 grādiem pēc Celsija).

Visi izstrādājumi ir izgājuši „Pārtikas kontakta testu” (atbilstoši ES „Food Contact Regulation”), lai pārliecinātos, ka saskarē ar pārtiku, tie neizdalīs jebkādas bīstamas vielas. Visus šos produktus var droši izmantot saistībā ar pārtiku.